• banner_poziom_03 amg

  • banner_poziom_trawa

  • banner_poziom_02 INTENSIVE

  • banner_poziom_01

  • banner_poziom_02

Po Targach w Łodzi

medalBOGATSI o „ZŁOTO”

nowoscWszystkim naszym Kontrahentom, Przyjaciołom i Sympatykom serdecznie dziękujemy, że mieliśmy zaszczyt gościć Was na naszym stoisku, podczas XV Międzynarodowych Targów Ferma Bydła i XVIII Międzynarodowych Targów Ferma Świń i Drobiu, które 20-22 lutego odbywały się w Łodzi. Były one dla naszej firmy niezwykle owocne. Otrzymaliśmy Złoty Medal – za Calf Regenerum  płynna mieszanka energetyczno-witaminowa dla cieląt w okresie wzrostu i rozwoju zaś jako „Nowość” uznano i wyróżniono dyplomem MOS – ELIT – najnowszej generacji eliminator mikotoksyn.

 

Bogate było również naukowe oblicze FERMY. Zaprezentowano wiele interesujących referatów z zakresu nowoczesnego rolnictwa.

dyplom calf-regenerumdyplom mos-elit

20-22 lutego 2015r. FERMA 2015 w Łodzi

Ferma_logo_2015

W dniach 20-22 lutego 2015 odbędą się największe targi z branży rolniczej w Polsce FERMA 2015 w Łodzi.

Zapraszamy

IMG_0024wszystkich do odwiedzenia naszego stoiska

c20

gdzie będzie można przy małej kawie siąść i porozmawiać o najnowszych naszych produktach.

Na Państwa wizytę będą czekali wszyscy nasi doradcy żywieniowi, jak również prof. dr hab. Adam Traczykowski, który będzie służył poradą oraz udzieli pomocnych wskazówek.

  W celu otrzymania darmowej wejściówki prosimy kliknąć i podać adres

darmowe-wejsciowki

 

Chcąc  przybliżyć problematykę  współczesnego rolnictwa, a zwłaszcza nowoczesnej hodowli, publikujemy na naszej stronie internetowej cykl artykułów przygotowanych przez prof. dr hab. Adama Traczykowskiego. Dotyczą one zarówno dobrostanu zwierząt hodowlanych, higieny utrzymania i pozyskiwania mleka.
Znajdą w nich Czytelnicy wiele interesujących informacji oraz  praktyczne porady, które będą przydatne w funkcjonowaniu współczesnego gospodarstwa.
ZNAK-ZAPYTANIAChętnie pomożemy w rozwiązaniu  Waszych problemów hodowlanych. Nasi  wysokiej klasy specjaliści są do Waszej dyspozycji.
Napiszcie o swoich  wątpliwościach i problemach. Chętnie udzielimy pomocy.

pomoc@vittra.pl

Mamy Nowość i Złoto!!!

Targi Rolnicze w Łodzi

FERMA_2014_medal_bez_tlaWcześniej był Poznań teraz Łódź, najważniejsze, że ciągłość, a przede wszystkim wysoka renoma została zachowana – twierdzi jeden z wystawców, który w imprezie tej bierze udział od wielu lat.

Można więc powiedzieć, że odbywające się po raz drugi w łódzkiej Atlas Arenie XIII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła i XVI Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu, zakończyły się sukcesem, zarówno organizatorów jak i wystawców. Impreza stała się największą w Polsce, eksponując najnowsze rolnicze osiągnięcia. W targach uczestniczyło 220 wystawców, a wachlarz prezentacji był olbrzymi, od akcesoriów niezbędnych do hodowli, przetwórstwa oraz produkcji rolniczej.

FA_nowośćZainteresowaniem cieszyły się preparaty weterynaryjne pozwalające m.in. utrzymać stada w wymaganej higienie. Wiele firm zaprezentowało wyposażenie obiektów inwentarskich. Przed Atlas Areną zgromadzono także sprzęt , który nie mieścił się w hali, czyli gigantyczne maszyny rolnicze i ciągniki.

Wystawcy rywalizowali o prestiżową nagrodę - Złoty Medal targów. Do tego trofeum kandydowało aż 26 firm, które zgłosiły do oceny przeróżne produkty – od dietetycznych pasz i preparatów mlekozastępczych dla cieląt, po systemy zarządzania stadem i maszyny rolnicze. Po raz pierwszy o tytuł „Nowość 2014” walczyło 13 firm, prezentując m.in. system wykrywania rui czy technologię rozdrabniania surowców.

calf - regenerum acid - stop

targi 522Można stwierdzić, że impreza ta dla naszej Firmy PPH VIT-TRA była niezwykle szczęśliwa. ZŁOTY MEDAL Targów przyznano „ACID – STOP” – mieszance paszowej dla krów mlecznych w profilaktyce kwasicy żwacza , NOWOŚCIĄ zaś uznano CALF REGENERUM – mieszankę paszową uzupełniającą dla cieląt w okresie wzrostu i rozwoju.

targi 521

 

Targi stały okazją do wysłuchania wielu interesujących wykładów i wzbogacenia wiedzy. Konferencje poświęcone produkcji mleka i wołowiny, czy prognozie cen żywca wieprzowego zgromadziły liczne grono słuchaczy. Targi w łódzkiej Atlas Arenie odwiedziło ponad 30 tys. osób.

targi 518

Gasiliśmy światło

Utarło się twierdzenie, że na „ Fermie”, VIT-TRA zawsze gasi światło. Nie była to dla nas ujma lecz chwała, że rozmowy w kuluarach trwały dość długo, a my bardzo chętnie odpowiadaliśmy na pytania dotyczące nowoczesnych aspektów hodowli.
Dzięki, że nas odwiedziliście. Sądzimy, że łódzka impreza, zarówno dla Was, bo dla nas z pewnością była udana.
Do zobaczenia za rok.

IMG_0031 kopia IMG_0041 kopia IMG_0026 kopia IMG_0016 kopia IMG_0003 kopia IMG_0051 kopia

stoisko

Już jesteśmy

Serdecznie zapraszamy na targi  Ferma w Łodzi. My już jesteśmy czekamy na ciebie. Na każdego odwiedzającego czekają miłe hostessy, nasi doradcy żywieniowi na także coś słodkiego do kawy.

Pamiętaj stoisko nr A 15

TARGI FERMA ŁÓDŹ 28.02.-02.03.20014

kreska-granatowa

slider_pion_targi

W dniach 28.02 – 2.03. odbędą się największe targi z branży rolniczej w Polsce FERMA 2014 w Łodzi.

Vittra  jako  największy dystrybutor i producent środków higienicznych stosowanych do pozyskiwania mleka oraz najwyższej jakości produktów stosowanych w żywieniu bydła również tam będziemy.
Zapraszamy wszystkich  do odwiedzenia naszego stoiska nr A 15 gdzie będzie można przy małej kawie… usiąść i porozmawiać o najnowszych naszych produktach.
Na Państwa wizytę będą czekali z utęsknieniem wszyscy nasi doradcy żywieniowi, jak również prof. dr hab. Adam Traczykowski, który będzie służył poradą oraz udzieli pomocnych wskazówek.
  • slider_pion intensive