Menu pionowe
Szukaj
Kategorie

Mamy Nowość i Złoto!!!

Mamy Nowość i Złoto!!!

Targi Rolnicze w Łodzi

FERMA_2014_medal_bez_tlaWcześniej był Poznań teraz Łódź, najważniejsze, że ciągłość, a przede wszystkim wysoka renoma została zachowana – twierdzi jeden z wystawców, który w imprezie tej bierze udział od wielu lat.

Można więc powiedzieć, że odbywające się po raz drugi w łódzkiej Atlas Arenie XIII Międzynarodowe Targi Ferma Bydła i XVI Międzynarodowe Targi Ferma Świń i Drobiu, zakończyły się sukcesem, zarówno organizatorów jak i wystawców. Impreza stała się największą w Polsce, eksponując najnowsze rolnicze osiągnięcia. W targach uczestniczyło 220 wystawców, a wachlarz prezentacji był olbrzymi, od akcesoriów niezbędnych do hodowli, przetwórstwa oraz produkcji rolniczej.

FA_nowośćZainteresowaniem cieszyły się preparaty weterynaryjne pozwalające m.in. utrzymać stada w wymaganej higienie. Wiele firm zaprezentowało wyposażenie obiektów inwentarskich. Przed Atlas Areną zgromadzono także sprzęt , który nie mieścił się w hali, czyli gigantyczne maszyny rolnicze i ciągniki.

Wystawcy rywalizowali o prestiżową nagrodę - Złoty Medal targów. Do tego trofeum kandydowało aż 26 firm, które zgłosiły do oceny przeróżne produkty – od dietetycznych pasz i preparatów mlekozastępczych dla cieląt, po systemy zarządzania stadem i maszyny rolnicze. Po raz pierwszy o tytuł „Nowość 2014” walczyło 13 firm, prezentując m.in. system wykrywania rui czy technologię rozdrabniania surowców.

calf - regenerum acid - stop

targi 522Można stwierdzić, że impreza ta dla naszej Firmy PPH VIT-TRA była niezwykle szczęśliwa. ZŁOTY MEDAL Targów przyznano „ACID – STOP” – mieszance paszowej dla krów mlecznych w profilaktyce kwasicy żwacza , NOWOŚCIĄ zaś uznano CALF REGENERUM – mieszankę paszową uzupełniającą dla cieląt w okresie wzrostu i rozwoju.

targi 521

 

Targi stały okazją do wysłuchania wielu interesujących wykładów i wzbogacenia wiedzy. Konferencje poświęcone produkcji mleka i wołowiny, czy prognozie cen żywca wieprzowego zgromadziły liczne grono słuchaczy. Targi w łódzkiej Atlas Arenie odwiedziło ponad 30 tys. osób.

targi 518