Oferta

  • banner_poziom_03 amg

  • banner_poziom_trawa

  • banner_poziom_02 INTENSIVE

  • banner_poziom_01

  • banner_poziom_02

O firmie
kreska-granatowa

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe VIT-TRA jest prywatną firmą ze 100 %polskim kapitałem.
kreska-granatowa

PPH VIT-TRA istnieje od 1994 roku i jest przedsiębiorstwem wyłącznie z kapitałem polskim. Firma działa na polskim i europejskim rynku jako importer, dystrybutor i producent środków higienicznych stosowanych do pozyskiwania mleka oraz najwyższej jakości produktów stosowanych w żywieniu bydła.
Założycielem i właścicielem firmy jest prof. dr hab. Adam Traczykowski, kierownik Katedry Higieny Zwierząt i Środowiska Wiejskiego Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. Firma prowadzona jest bezpośrednio przez Właściciela przy wsparciu wysoko wykwalifikowanej kadry zarządzającej.
Dewizą firmy jest:

Być najlepszym doradcą i przyjacielem hodowcy.

Hasło to realizowane jest poprzez zapewnienie szerokiej gamy programów promocyjno-szkoleniowych, bezpłatnych szkoleń i seminariów oraz fachowego doradztwa bezpośrednio u hodowcy.
VIT-TRA jest przedsiębiorstwem nowoczesnym, ukierunkowanym na doskonalenie jakości, podnoszenie i szerzenie kultury pracy oraz umacnianie wizerunku zarówno na szczeblu lokalnym, jak i krajowym. Aby sprostać wymaganiom rynku stosuje wyłącznie surowce najwyższej jakości, posiadające atesty i certyfikaty, które są kontrolowane na każdym etapie produkcji.
Receptury produkcyjne są niezmienne, co gwarantuje stałą i powtarzalną jakość wyrobów.
Innowacyjność w działaniu, fachowe doradztwo, staranna kontrola jakości i szeroka gama oferowanych produktów czynią firmę VIT-TRA godnym zaufania partnerem w prowadzeniu hodowli. Za wysoką jakością oferowanych przez firmę usług przemawia fakt, iż produkty te dostarczane są do najlepszych ośrodków hodowlanych i mleczarni w kraju, gospodarstw spółdzielczych i prywatnych oraz rolników indywidualnych.

kreska-granatowa
ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z NASZĄ PEŁNĄ OFERTĄ

  • slider_pion intensive