Oferta

  • banner_poziom_03 amg

  • banner_poziom_trawa

  • banner_poziom_02 INTENSIVE

  • banner_poziom_01

  • banner_poziom_02

O firmie
kreska-granatowa

 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe VIT-TRA jest prywatną firmą ze 100 %polskim kapitałem.
kreska-granatowa

Znana od 20 lat na polskim i europejskim rynku jako importer, dystrybutor i producent środków higienicznych stosowanych do pozyskiwania mleka oraz najwyższej jakości produktów stosowanych w żywieniu bydła. Innowacyjność w działaniu, fachowe doradztwo, staranna kontrola jakości i szeroka gama oferowanych produktów czynią firmę VIT-TRA godnym zaufania partnerem w prowadzeniu hodowli. Za wysoką jakością oferowanych przez firmę usług przemawia fakt, iż produkty te dostarczane są do najlepszych ośrodków hodowlanych i mleczarni w kraju, gospodarstw spółdzielczych i prywatnych oraz rolników indywidualnych.
Założycielem i właścicielem firmy jest prof.dr hab. Adam Traczykowski, kierownik Katedry Higieny Zwierząt i Środowiska Wiejskiego Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy.
Dewizą firmy jest „Być najlepszym doradcą i przyjacielem hodowcy”. Hasło to realizuje poprzez zapewnienie szerokiej gamy programów promocyjno-szkoleniowych, bezpłatnych szkoleń i seminariów oraz fachowego doradztwa bezpośrednio u hodowcy.
Wszechstronna działalność, wysoka jakość i elastyczność świadczonych usług doradczo – handlowych, wysoka dynamika rozwoju i dobra kondycja finansowa sprawiły, że przedsiębiorstwo VIT-TRA zyskało zaszczytne miano MISTRZA AGRO-LIGI.

kreska-granatowa
ZACHĘCAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ
Z NASZĄ PEŁNĄ OFERTĄ

  • slider_pion intensive