Włókninowy ręcznik do wymion

Włókninowy ręcznik do wymion
nowość
26 x 25 cm 1700 g
img
  • 26 x 25 cm 1700 g
    img

Ręcznik ten wykonany jest z mieszanki celulozy i włókniny, co zapewnia mu wysoką chłonność oraz wytrzymałość. Dzięki temu, że jest bezpyłowy, idealnie nadaje się do czyszczenia wymion na sucho i na morko przed dojem.

Ręcznik jednorazowy celulozowo-włókninowy bezpyłowy w rolce to produkt, który doskonale sprawdzi się w każdym miejscu, gdzie wymagana jest szybka i skuteczna absorpcja wilgoci oraz czyszczenie powierzchni.

Rolka ręcznika jednorazowego celulozowo-włókninowego bezpyłowego jest bardzo praktyczna i wygodna w użyciu. Dzięki temu, że ręcznik jest w postaci rolowej, można go łatwo przechowywać i transportować, a przy tym szybko i wygodnie z niego korzystać. Łatwo jest rozwinąć odpowiednią długość ręcznika potrzebną do użycia.

Podsumowując, ręczniki z włókniny i celulozy w rolce to produkt, który łączy w sobie wysoką jakość, wygodę oraz praktyczność. Dzięki niemu szybko i skutecznie oczyścimy strzyki i wymię przed dojem.

Skład

80% Włókna Celulozowe / 20% Włóknina


Warning: Attempt to read property "ID" on int in /home/klient.dhosting.pl/larges/public_www/vittra.pl/wp-content/plugins/pixelyoursite/modules/head_footer/head_footer.php on line 312